Omkring sekelskifte 18/1900-tal, bruksslitage, höjd ca 20 cm.
600 SEK | 2016-10-23 15:57 |
550 SEK | 2016-10-23 19:50 |
450 SEK | 2016-10-22 17:48 |
100 SEK | 2016-10-07 23:24 |
75 SEK | 2016-10-07 13:47 |
50 SEK | Startpris |