2 st, en signerad (med mindre nagg), en etikettmärkt, höjd 18-24 cm.
175 SEK | 2016-10-19 22:25 |
150 SEK | 2016-10-23 19:50 |
100 SEK | 2016-10-16 21:10 |
50 SEK | Startpris |