Tidigt 1900-tal, dekor i polykroma färger, smärre bruksslitage, höjd 61 cm.
250 SEK | 2016-10-22 22:18 |
200 SEK | 2016-10-21 20:39 |
150 SEK | 2016-10-21 15:19 |
50 SEK | Startpris |