21. Olja på duk, Lars Sjögren

Komposition, signerad samt daterad -68, 65 x 43 cm.

Varunr 35040

23 Oktober 2016 19:05

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 550 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

550 SEK2016-10-23 19:11
500 SEK2016-10-23 19:11
50 SEK Startpris

Stadsauktion 23 oktober 19:05,

Mån 11-19, tis-tor 12-18, samt 11-14 lör i vår visningslokal på Tillgängligheten 3 i Göteborg.

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.