26. Fönsterbord/Sidobord

Furu, tidigt 1900-tal, kopplade ben, smärre bruksslitage, 90 x 60, höjd 76 cm.

Varunr 35090

23 Oktober 2016 19:05

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK 350 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

350 SEK2016-10-20 00:16
300 SEK2016-10-23 19:12
200 SEK2016-10-23 19:12
50 SEK2016-10-16 23:33
50 SEK Startpris

Stadsauktion 23 oktober 19:05,

Mån 11-19, tis-tor 12-18, samt 11-14 lör i vår visningslokal på Tillgängligheten 3 i Göteborg.

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.