Furu, tidigt 1900-tal, kopplade ben, smärre bruksslitage, 90 x 60, höjd 76 cm.
350 SEK | 2016-10-20 00:16 |
300 SEK | 2016-10-23 19:12 |
200 SEK | 2016-10-23 19:12 |
50 SEK | 2016-10-16 23:33 |
50 SEK | Startpris |