Början av 1900-tal, bruksslitage, diam. 28, höjd 18 cm
150 SEK | 2016-10-23 20:21 |
125 SEK | 2016-10-23 01:44 |
100 SEK | 2016-10-17 14:26 |
50 SEK | Startpris |