Signerad, samt numrerad 231/260. 42 x 37 cm.
350 SEK | 2016-10-23 18:54 |
300 SEK | 2016-10-23 18:34 |
250 SEK | 2016-10-23 16:35 |
200 SEK | 2016-10-22 12:33 |
50 SEK | 2016-10-17 00:14 |
50 SEK | Startpris |