3 st nålfat Qing 1800-tal samt 1 st celadonskål, bruksslitage, skål med spricka, höjd 3,5-6 cm.
200 SEK | 2016-10-20 12:07 |
175 SEK | 2016-10-20 11:49 |
50 SEK | Startpris |