6 st, skador och lagningar förekommer, höjd 7-20 cm.
3 000 SEK | 2016-10-28 14:59 |
3 000 SEK | 2016-10-30 19:47 |
1 300 SEK | 2016-10-29 21:57 |
1 100 SEK | 2016-10-28 20:07 |
250 SEK | 2016-10-24 22:28 |
50 SEK | 2016-10-24 13:48 |
50 SEK | Startpris |