1950-tal, glas amt lackerad plåt, smärre bruksslitage, ej fuktionstestad.
900 SEK | 2016-10-30 19:50 |
850 SEK | 2016-10-30 19:50 |
600 SEK | 2016-10-30 19:49 |
200 SEK | 2016-10-19 23:57 |
50 SEK | Startpris |