Slutet av 1700-tal, senare klädsel, senare bemålning, lagningar, bruksslitage.
5 400 SEK | 2016-10-30 19:04 |
5 200 SEK | 2016-10-30 19:04 |
3 400 SEK | 2016-10-30 11:41 |
500 SEK | 2016-10-15 21:41 |
200 SEK | 2016-10-14 22:34 |
50 SEK | Startpris |