1800-tal, smärre bruksslitage, ett mindre nagg samt profesionell lagning, diam. 34 cm
1 600 SEK | 2016-10-30 19:56 |
1 500 SEK | 2016-10-30 19:56 |
350 SEK | 2016-10-30 19:55 |
300 SEK | 2016-10-30 19:55 |
200 SEK | 2016-10-16 21:22 |
150 SEK | 2016-10-17 07:57 |
50 SEK | Startpris |