Signerad samt numrerad (811/2000), ngra mindre nagg längst kanter, 8,5 x 7 cm, höjd 8 cm.
1 300 SEK | 2016-10-30 19:59 |
1 100 SEK | 2016-10-30 16:29 |
75 SEK | 2016-10-13 17:06 |
50 SEK | Startpris |