Första hälft av 1900-tal, 2 st broscher i silver, örhängen i vitmetall med odlade sötvattenpärlor, bruksslitage.
150 SEK | 2016-10-30 17:10 |
125 SEK | 2016-10-30 14:00 |
100 SEK | 2016-10-26 22:12 |
50 SEK | 2016-10-13 00:31 |
50 SEK | Startpris |