4 st, grålackerad metall samt björklaminat, stapelbara, bruksslitage, märken, repor.
400 SEK | 2016-10-30 19:05 |
350 SEK | 2016-10-30 19:05 |
250 SEK | 2016-10-30 09:37 |
100 SEK | 2016-10-16 19:43 |
50 SEK | Startpris |