Obetydlig nagg, lagning, diam. 25 cm.
300 SEK | 2016-10-30 20:12 |
250 SEK | 2016-10-24 20:32 |
150 SEK | 2016-10-25 07:53 |
100 SEK | 2016-10-24 22:33 |
50 SEK | Startpris |