2 st, 1900-talets första hälft, smärre bruksslitage, höjd 12-21 cm
1 000 SEK | 2016-10-30 13:58 |
950 SEK | 2016-10-30 20:18 |
850 SEK | 2016-10-30 18:51 |
750 SEK | 2016-10-24 20:33 |
650 SEK | 2016-10-19 21:03 |
50 SEK | 2016-10-15 11:48 |
50 SEK | Startpris |