1800-tal, förgyllt trä med 1 st ljushållare för levande ljus, smärre bruksslitage, höjd 48 cm
5 200 SEK | 2016-10-30 17:50 |
5 000 SEK | 2016-10-30 16:04 |
150 SEK | 2016-10-21 20:22 |
50 SEK | 2016-10-14 21:20 |
50 SEK | Startpris |