Skador, slitage, längsta pipa ca 60 cm.
250 SEK | 2016-10-30 19:09 |
200 SEK | 2016-10-25 08:10 |
150 SEK | 2016-10-27 08:32 |
50 SEK | 2016-10-24 10:08 |
50 SEK | Startpris |