40. Olja på duk, Nicolai Coster

Kvinna på äng, signerad samt daterad -81, 49 x 39 cm.

Varunr 35374

30 Oktober 2016 19:00

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK 250 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

250 SEK2016-10-30 17:49
200 SEK2016-10-30 19:09
100 SEK2016-10-30 12:48
50 SEK Startpris

Stadsauktion 30 oktober 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.