45. Sängstomme, Carl Malmsten

2 par, bruksslitage, repor, för 90 cm bred säng.

Varunr 35415

30 Oktober 2016 19:00

300 SEK2016-10-30 19:10
250 SEK2016-10-30 17:40
175 SEK2016-10-30 19:10
125 SEK2016-10-29 19:33
75 SEK2016-10-27 20:13
50 SEK2016-10-26 19:20
50 SEK Startpris

Stadsauktion 30 oktober 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.