Omkring 1900-talets mitt, 6 hållare för levande ljus, bruksslitage, höjd exkl. kedja ca 50 cm.
1 000 SEK | 2016-10-30 19:23 |
950 SEK | 2016-10-30 19:23 |
750 SEK | 2016-10-28 10:49 |
650 SEK | 2016-10-26 19:40 |
500 SEK | 2016-10-16 21:24 |
150 SEK | 2016-10-24 10:56 |
100 SEK | 2016-10-17 08:28 |
50 SEK | 2016-10-13 18:55 |
50 SEK | Startpris |