1800-tal, bruksslitage, defekt lås, 79 x 40 cm, höjd 82 cm.
400 SEK | 2016-10-30 19:29 |
350 SEK | 2016-10-30 19:28 |
250 SEK | 2016-10-27 20:12 |
200 SEK | 2016-10-27 22:06 |
125 SEK | 2016-10-25 01:15 |
50 SEK | Startpris |