1 par, 1900-talets mitt, senare bemålning, bruksslitage.
850 SEK | 2016-11-06 19:25 |
800 SEK | 2016-11-06 19:25 |
750 SEK | 2016-11-06 19:25 |
700 SEK | 2016-11-05 09:42 |
650 SEK | 2016-10-30 17:22 |
500 SEK | 2016-10-31 08:30 |
150 SEK | 2016-10-28 11:26 |
125 SEK | 2016-10-28 10:17 |
100 SEK | 2016-10-25 21:06 |
50 SEK | 2016-10-18 21:00 |
50 SEK | Startpris |