12. Skyltdocka "Bon Ami"

Belgien, 1900-tal, smärre bruksslitage, höjd ca 165 cm.

Varunr 35666

6 November 2016 19:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 250 SEK25 00 SEK26 00 SEK

250 SEK2016-11-04 06:47
200 SEK2016-10-31 02:56
50 SEK2016-10-21 18:44
50 SEK Startpris

Stadsauktion 6 november 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Inlämning pågår till våra kommande auktioner

Fotografera och maila gärna in dina föremål till info@gbgak.se för värdering!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.