1 par, 1960-tal, bruksslitage, dekalrester, ej funktionstestad, längd ca 40 cm.
150 SEK | 2016-11-06 19:29 |
125 SEK | 2016-11-06 14:16 |
75 SEK | 2016-11-03 20:18 |
50 SEK | 2016-11-03 19:11 |
50 SEK | Startpris |