Italien, design Stacy Dukes, 3 st, plast, bruksslitage, märken och repor.
550 SEK | 2016-10-30 19:44 |
500 SEK | 2016-11-06 19:29 |
300 SEK | 2016-10-18 22:01 |
250 SEK | 2016-10-25 18:47 |
50 SEK | Startpris |