1 par, furu, bruksslitage, något lösa i ryggfäste samt en stol med lagning i rygg.
300 SEK | 2016-10-26 17:02 |
250 SEK | 2016-11-06 11:53 |
75 SEK | 2016-11-05 10:06 |
50 SEK | Startpris |