15. Göteborgsstolar

Ett par, bruksslitage, lagningar.

Varunr 35675

6 November 2016 19:00

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 300 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

300 SEK2016-11-06 19:02
250 SEK2016-11-05 10:20
175 SEK2016-11-04 16:24
75 SEK2016-11-02 12:28
50 SEK Startpris

Stadsauktion 6 november 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Inlämning pågår till våra kommande auktioner

Fotografera och maila gärna in dina föremål till info@gbgak.se för värdering!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.