Omkring mitten av 1900-tal, smärre bruksslitage, saknar enstaka prismor, diam. 50 cm
950 SEK | 2016-11-06 19:40 |
900 SEK | 2016-11-06 08:14 |
150 SEK | 2016-11-02 14:00 |
100 SEK | 2016-10-20 17:43 |
50 SEK | Startpris |