1900-tal, smärre bruksslitage, diam. 50 cm
600 SEK | 2016-11-06 19:41 |
550 SEK | 2016-11-06 19:41 |
400 SEK | 2016-11-06 19:40 |
300 SEK | 2016-10-30 22:33 |
150 SEK | 2016-10-29 22:24 |
50 SEK | Startpris |