1700-tal, bruksslitage, diam. 23 cm.
300 SEK | 2016-11-06 18:52 |
250 SEK | 2016-11-06 19:47 |
175 SEK | 2016-11-01 17:54 |
150 SEK | 2016-10-19 15:02 |
50 SEK | Startpris |