20. Litografier, Axel Olson

2 st, signerade samt numrerade (260/280), mått 26 x 34 cm.

Varunr 35693

6 November 2016 19:00

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 450 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

450 SEK2016-11-06 18:59
400 SEK2016-11-06 18:47
125 SEK2016-10-23 07:10
100 SEK2016-10-22 19:45
50 SEK Startpris

Stadsauktion 6 november 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Inlämning pågår till våra kommande auktioner

Fotografera och maila gärna in dina föremål till info@gbgak.se för värdering!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.