23. Arkivskåp

Med jalusi, ek, bruksslitage, mindre märken samt fanérskador, 46 x 42 cm, 135 cm.

Varunr 35704

6 November 2016 19:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 800 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

800 SEK2016-11-06 13:38
750 SEK2016-11-06 19:04
650 SEK2016-11-06 15:41
500 SEK2016-11-01 09:03
450 SEK2016-10-29 21:03
300 SEK2016-10-26 03:42
250 SEK2016-10-20 22:39
150 SEK2016-10-19 23:00
75 SEK2016-10-19 16:40
50 SEK Startpris

Stadsauktion 6 november 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Inlämning pågår till våra kommande auktioner

Fotografera och maila gärna in dina föremål till info@gbgak.se för värdering!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.