Signerad, smärre bruksslitage, fransslitage, några fläckar. 232 x 165 cm.
1 100 SEK | 2016-11-06 20:11 |
1 000 SEK | 2016-11-06 20:11 |
950 SEK | 2016-11-06 20:11 |
650 SEK | 2016-11-06 20:10 |
550 SEK | 2016-11-06 16:35 |
500 SEK | 2016-11-03 14:01 |
100 SEK | 2016-11-03 13:55 |
50 SEK | Startpris |