27. Hallmöbel

Spegel samt bord med marmorskiva, bruksslitage, skador, mått spegel 145 x 56 cm.

Varunr 35713

6 November 2016 19:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 600 SEK3 00 SEK4 00 SEK

600 SEK2016-11-06 19:06
550 SEK2016-11-06 19:06
300 SEK2016-11-06 19:05
200 SEK2016-10-30 21:13
175 SEK2016-10-30 18:26
50 SEK Startpris

Stadsauktion 6 november 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Inlämning pågår till våra kommande auktioner

Fotografera och maila gärna in dina föremål till info@gbgak.se för värdering!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.