Signerad R.D. smärre bruksslitage, höjd ink. lamphållare 39 cm.
400 SEK | 2016-11-06 20:14 |
350 SEK | 2016-11-06 18:59 |
200 SEK | 2016-11-06 18:29 |
150 SEK | 2016-11-03 23:00 |
100 SEK | 2016-10-28 15:18 |
50 SEK | Startpris |