Turkiet, signerad, semiantik, bruksslitage, 120 x 120 cm, bruksslitage.
5 000 SEK | 2016-11-01 09:40 |
4 800 SEK | 2016-11-02 19:15 |
4 000 SEK | 2016-10-30 09:14 |
3 000 SEK | 2016-10-29 23:22 |
2 400 SEK | 2016-10-26 19:42 |
1 800 SEK | 2016-10-24 20:58 |
1 600 SEK | 2016-10-23 17:57 |
1 000 SEK | 2016-10-22 22:18 |
500 SEK | 2016-10-20 23:34 |
50 SEK | 2016-10-19 21:51 |
50 SEK | Startpris |