Litografi signerad, samt numrerad (260/280) pärm innehållande bok samt kasett, grafiska blad saknas, bildmått tavla 26 x 34 cm.
300 SEK | 2016-11-06 18:59 |
250 SEK | 2016-11-06 18:48 |
150 SEK | 2016-10-20 19:48 |
50 SEK | Startpris |