30. Litografi samt grafisk pärm, Axel Olson

Litografi signerad, samt numrerad (260/280) pärm innehållande bok samt kasett, grafiska blad saknas, bildmått tavla 26 x 34 cm.

Varunr 35694

6 November 2016 19:00

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 300 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

300 SEK2016-11-06 18:59
250 SEK2016-11-06 18:48
150 SEK2016-10-20 19:48
50 SEK Startpris

Stadsauktion 6 november 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Inlämning pågår till våra kommande auktioner

Fotografera och maila gärna in dina föremål till info@gbgak.se för värdering!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.