40. Litografi, Svenolov Ehrén

Signerad samt numrerad (324/360), 41 x 58 cm.

Varunr 35734

6 November 2016 19:00

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK 550 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

550 SEK2016-11-03 21:26
500 SEK2016-11-06 19:08
300 SEK2016-11-05 19:39
50 SEK Startpris

Stadsauktion 6 november 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Inlämning pågår till våra kommande auktioner

Fotografera och maila gärna in dina föremål till info@gbgak.se för värdering!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.