1900-talets första hälft, bruksslitage, källarlukt, 77 x 35 cm, höjd 153 cm.
600 SEK | 2016-11-06 19:10 |
550 SEK | 2016-11-06 18:59 |
450 SEK | 2016-11-06 08:13 |
150 SEK | 2016-11-02 13:56 |
125 SEK | 2016-10-20 07:18 |
125 SEK | 2016-11-02 01:15 |
50 SEK | Startpris |