1900-talets första hälft, med skiva i marmor, bruksslitage, mindre fanérskada, beslag i brons, 85 x 48 cm, höjd 97 cm.
1 000 SEK | 2016-11-06 19:00 |
950 SEK | 2016-11-06 19:00 |
900 SEK | 2016-11-06 19:00 |
800 SEK | 2016-11-06 08:12 |
700 SEK | 2016-11-06 18:56 |
500 SEK | 2016-11-06 18:45 |
300 SEK | 2016-11-03 20:16 |
125 SEK | 2016-11-02 22:07 |
100 SEK | 2016-11-02 06:51 |
50 SEK | 2016-10-23 16:35 |
50 SEK | Startpris |