Slutet av 1800-tal, bemålad ek samt ekfanér, kopplade ben med hjul, bruksslitage 115 x 62 cm, höjd 72 cm.
300 SEK | 2016-10-27 22:08 |
250 SEK | 2016-10-26 19:44 |
50 SEK | Startpris |