7. Vas, Vicke Lindstrand, Kosta

Obetydligt slitage, signerad, höjd 27 cm.

Varunr 35718

6 November 2016 19:00

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 200 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

200 SEK2016-11-06 19:01
175 SEK2016-11-05 17:25
150 SEK2016-10-28 15:13
75 SEK2016-10-24 19:16
50 SEK Startpris

Stadsauktion 6 november 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Inlämning pågår till våra kommande auktioner

Fotografera och maila gärna in dina föremål till info@gbgak.se för värdering!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.