Signerad, daterad -60 samt numrerad (100/310), 36 x 53 cm.
300 SEK | 2016-11-03 21:26 |
250 SEK | 2016-11-06 19:20 |
75 SEK | 2016-11-06 19:19 |
50 SEK | Startpris |