Smärre slitage med mindre repor, höjd 12 cm.
650 SEK | 2016-11-06 19:21 |
600 SEK | 2016-11-06 19:21 |
350 SEK | 2016-11-06 18:25 |
250 SEK | 2016-10-29 09:22 |
100 SEK | 2016-11-06 16:59 |
50 SEK | 2016-10-28 15:14 |
50 SEK | Startpris |