Komposition, signerad samt daterad -62, 62 x 68 cm.
2 800 SEK | 2016-11-06 19:21 |
2 600 SEK | 2016-11-06 19:21 |
1 900 SEK | 2016-11-06 13:43 |
1 600 SEK | 2016-11-05 22:42 |
400 SEK | 2016-10-27 20:39 |
300 SEK | 2016-10-28 10:50 |
50 SEK | 2016-10-21 18:46 |
50 SEK | Startpris |