3 st, benställning i kromad metall, lamellimmade sitsar, smärre bruksslitage, en mindre fanérskada, mindre rostangrepp samt repor.
250 SEK | 2016-11-06 15:45 |
200 SEK | 2016-11-06 19:23 |
100 SEK | 2016-10-28 15:15 |
50 SEK | 2016-10-20 10:31 |
50 SEK | Startpris |