6 koppar med fat, smärre bruksslitage, enstaka delar med glasyrkrackeleringar.
300 SEK | 2016-11-13 18:14 |
250 SEK | 2016-11-08 23:00 |
200 SEK | 2016-10-30 17:30 |
50 SEK | 2016-10-30 08:22 |
50 SEK | Startpris |