Bord med 4 stolar, bruksslitage, rost, skador på trä, diam. bord 92 cm, höjd 64 cm.
1 600 SEK | 2016-11-13 19:45 |
1 500 SEK | 2016-11-13 19:45 |
1 100 SEK | 2016-11-11 21:38 |
1 000 SEK | 2016-11-01 08:48 |
1 000 SEK | 2016-11-04 09:16 |
500 SEK | 2016-10-27 19:08 |
500 SEK | 2016-10-27 23:07 |
50 SEK | 2016-10-26 21:53 |
50 SEK | Startpris |